SK CZ EN
 
HOMEPAGE O SPOLOČNOSTI PORTFÓLIO SLUŽIEB REFERENCIE MAWERICK TEAM PARTNERSKÝ PORTÁL KONTAKT
 
Mawerick Portfólio služieb

Naši zákazníci majú náročné projekty. My máme skúsenosti a know-how o tom ako ich úspešne realizovať. Vieme, ako veľmi dôležité je projekt na začiatku správne nastaviť. Radíme naším klientom, ako zrealizovať tender a vybrať tak vhodného dodávateľa. Naši certifikovaní projektových manažéri sú zárukou úspešného riadenia projektu. V prípade ak požadujete Portálové alebo E-shop riešenie, náš skúsený tím je pripravení Vám ho včas a kvalitne dodať.
Kliknite na názov článku ak chcete vedieť viac.
 
 
 

Priemerná stredne veľká firma strávi v jednom dni 5 človekodní rôznymi poradami a telekonferenciami. Tá istá firma odošle v tom istom dni 500 emailov rôzneho významu a dôležitosti. Máte pocit, že by firma mohla fungovať efektívnejšie? Potrebujete mať Vaše firemné činnosti viac po kontrolou?
Kliknite na názov tohto článku ak máte záujem dozvedieť sa viac o tom, aké možnosti naša spoločnosť ponúka v oblasti efektívneho riadenia predaja a starostlivosti o zákazníkov.
 
 
 

Na svete sú tisícky softvérov rôznej ceny a rôzneho určenia. Niektoré sú užitočné, nad inými stratíte zbytočne svoj čas a energiu.. Hľadáte užitočný softvér ale neviete nájsť ten správny? My sme ich našli a ponúkame ich svojim klientom ako softvérovú službu. Vďaka tomuto prístupu za softvér neplatíte, platíte iba za jeho účelné využívanie.
Kliknite na názov tohto článku, ak máte záujem dozvedieť sa viac.
 
 
 

  1 / 1   [3 záznam(y/ov)]

  
 
  powered by Tictum 2.0 počet návštev: